O. Hoffmann um 1941
"Gebirgsfluss", links unten signiert und datiert O. Hoffmann (19)41, Öl auf Karton, ca. 50 x 74 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
04.09.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
O. Hoffmann um 1941
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 26.08. - 04.09.2013 |